L E N K A   K O L M A N

Na míru

Od skicy po hotový šperk

Luxus výroby na míru je i v tom, že své klienty znám. Vím jaké šperky ode mě mají a jestli je nosí denně. Dokážu tak buď navázat na styl předchozího šperku nebo vytvořím nový, ale v návaznosti na informace, které už mám. Například jakou barvu zlata preferuje.

Bespoke layout

Pro Vaše příběhy

Propojovat si významné momenty se šperkem. Narození miminka, úspěšné ukončení studia, zásnuby, svatba, jubileum... Nějaké nosíte denně, nějaké jen příležitostně. Ze šperkovnice se postupně stává taková kniha vzpomínek, kde každý klenot má jiný příběh. Šperky vyrábím tak, aby byla radost je nosit, ale i dědit z generace na generaci.

About me

Šperky by neměly být vnímané jen pro svoji cenu, ale hlavně pro svojí hodnotu. Klenoty vyrobené z prvotřídních materiálů obstojí v čase a svojí hodnotu neztratí.

LENKA KOLMAN

Návrhy šperků připravené k realizaci

V kolekcích vytvořím občas návrh, který teprve čeká na zrealizování. Všechny návrhy budou zhotovené v jednom exkluzivním provedení. Vyberte si ten svůj a já ho dokončím Vám na míru.

Prsten Stop and smell the roses

Prsten Stop and smell the roses

Prsten Hook

Prsten Hook

Prsten Bold

Prsten Bold

Prsten Mint

Prsten Mint

Prsten Johnny

Prsten Johnny

Snubní prsten Sunon

Snubní prsten Sunon

Co klienti říkají

Ceníme si individuálniho přístupu, trpělivosti, a toho, že nám Lenka navrhla prstýnky přímo na míru. Také si vážime sdílení fotografií z průběhu celého procesu výroby, cítili jsme se být díky Lence jeho součástí. Prstýnky prakticky nesundáme a i půl roku po svatbě je stále obdivujeme.

OLGA A MARTIN

Co klienti říkají

Od chvíle, kdy mi byl tento prstýnek nasazen, mám pocit, že jsem se s ním narodila...
Je v něm vše a co je víc, než nosit na prstě svůj vlastní příběh.

BARBORA SMOLOVÁ

Co klienti říkají

I přesto, že se mi líbí všechny možné šperky, nikdy jsem nebyla zdobící typ.
Jednou jsem dostala myšlenku, že bych vlastně chtěla mít náušnice, které budou originální a budou mě určitým způsobem vystihovat. Jedna moje kamarádka mi řekla o Lence a tak jsem začala sledovat její práci a hned jsem věděla, že splní můj požadavek a vznikly z toho nádherné náušnice potom zásnubni prstýnek a nakonec snubní.
Spolupráce s Lenkou byla skvělá.️

KATEŘINA POSTLOVÁ

Co klienti říkají

Zásnubní prsten od Lenky překonal všechna má očekávání. Právě proto bylo jasno i o tom, kdo bude navrhovat snubní prsteny. Skvělá a precizní práce na základě našich představ, dotazená k dokonalosti.

PETR VRÁNA

Co klienti říkají

K Lence jsme přišli s představou, co by prstýnky měly vyjadřovat a měli jsme i nějaké nápady, jak by měly vypadat. Návrh ale předčil naše představy i očekávání. Prstýnky jsou jednoduché, přesto nám stále připomínají, proč jsme se pro spojení našich životů rozhodli a je radost je nosit.

Anna a Vašek

Co klienti říkají

Zlatonky? Jednoduché a zároveň elegantní. Hodí se naprosto ke všemu. Ale nejvíce oceňuji, že mě netlačí do hlavy ani během spánku, takže jsem zatím neměla důvod je z uší vyndat. Doporučuji!

Michaela

Co klienti říkají

Milá Leni, rozbalila jsem právě teď zásilku, otevřela krabičku s náušnicemi a úplně samo od sebe se mi spustily slzy a bulela jsem jak želva - dojetím, protože ty náušnice - to je přesně moje maminka.

Jana

Pusťme se do výroby vašeho klenotu

footer bespoke